HOTEL

Naše ubytování v Liberci nabízí apartmány až pro 6 osob. Obývací pokoj vybavený SAT-TV a lednicí, ložnici a koupelnu vybavenou sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a WC.

Privat Apartma Ulrych se nachází v klidném předměstí Liberce na rozhraní Jizerských a Lužických hor na úpatí Ještědského hřebene. Privat Apartma Ulrych najdete západně od centra Liberce v blízkosti výpadovky č.13 ( E 442 ) - Sjezd ( exit ) Liberc - Machnín. Nabízíme Vám komfortní ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu nacházející se v jednom z největších měst České Republiky v Liberci. Lokalita Machnín je 5km od centra města, 4km odměsta Chrastava. Zde najdete i známou obec Kryštofovo Údolí, kde se nachází mnoho zachovalých hrázděných staveb. Je zde též unikátní historický dřevěný kostel.

  1. Možnost využití sauny za poplatek.
  2. Zdarma zahrada včetně grilu.
  3. Možnost připojení k Internetu ( WI-FI ).
  4. Možnost zábavy s našimi domácími králíčky ;) , kteří se těší veliké oblibě zvláště u dětí.

Akceptujeme karty BENEFIT programu Libereckého kraje , kde poskytujeme slevu 10% při pobytu delším než 10 dnů. U nás máte též možnost připojení k Internetu ( Ethernet i WI - FI ) zcela zdarma.

Parkování - Zdarma

U Privat Apartma Ulrych parkujete zdarma na bezpečně uzamčeném parkovišti přímo u domu.

Sauna

120Kč za osobu/hod. a 25,-Kč za každých započatých 15 minut

Internet a Wifi přístup - Zdarma

Stravování

U nás poskytujeme pouze snídaně. Snídaně je 109,- Kč pro dospělou osobu a 89 ,- Kč pro děti 3 - 12 let. Na večeře chodí hosté do 400m vzdálené vinárny s výbornou kuchyní a skvělým posezením.

Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu

Celoroční aktivity

Celoročně můžete využít koupání v Aquaparku Babylon či městském bazénu v Liberci. Návštěva ZOO v Liberci je též zážitkem jakož i třeba za špatného počasí návštěva Botanické zahrady.

Zajímavá místa

Nedaleko našeho ubytování( 4km ) najdete i známou obec Kryštofovo Údolí, kde se nachází mnoho zachovalých hrázděných staveb. Je zde též unikátní historický dřevěný kostel.

Letní aktivity

V létě je možná pěší turistika, cykloturistika či výlety na množství hradů a zámků v okolí.

Zimní aktivity

V zimě zase lyžování na Ještědu či v Bedřichově nebo jen procházky zasněženou zimní krajinou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.