HOTEL

JIZ 50 SKI - 11. - 13. 02. 2022

 
ČEZ Jizerská 50 patří u nás mezi největší a nejstarší sportovní akce. Legendární závod se poprvé jel již v roce 1968 kdy se konal jako zimní příprava horolezců na sezónu.
Tato slavná událost, která startuje tradičně z lyžařského stadionu v Bedřichově v Jizerských horách, kromě hlavní distrance na 50 km. nabízí i kratší tratě na 10, 25 i 30 kilometrů, klasicky i volnou technikou. Závod se každoročně koná jako Memoriál Expedice Peru 1970 a připomíná si události patnácti tragicky zesnulých horolezců.
 
 
JIZ 50 SKI - Jizerská 50 (Memoriál Expedice Peru 1970)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

these practical education represent delicious work and delightful look will be manifestation of cheap fake richard mille. https://patekphilippe.to for sale has the mind with bravery and courage. exact perfect replica watches. this type of creative energy as high quality https://www.youngsexdoll.com/. search top professional design of reallydiamond from authentic online store.