HOTEL

Sněhurka na ledě

17.11.2018 17:00

O akci

Sněhurka na ledě 
V zemi zdejší muzikál nejkrásnější
V hlavních rolích:     Sněhurka -   Ivana Buzková
                                        Princ -  Tomáš Verner

Pohádkový příběh na ledě s kouzelnou atmosférou a živou hudbou.

Kdo by neznal pohádku o Sněhurce. Po celém světě jsou v povědomí nejrůznější podoby této nádherné pohádky.

Příběh o Sněhurce známe nejen od bratří Grimmů, ale hlavně z Oscarem oceněného celovečerního animovaného filmu Walta Disneyho. Proto není divu, že Sněhurka se objevila i v muzikálu a tančí nyní i na ledu. Na tento nový muzikál se proto můžete přijet podívat v předvánočním čase dne 17.11.2018 i do našeho SPORT PARKu LIBEREC.

Režie se ujal známý slovenský choreograf a režisér Jaro Moravčík. Spolupracoval s ním i jeden ze zakladatelů slovenské skupiny Elán Vašo Patejdl který je autorem hudby původní slovenské hudební komedie "Sniehulienka a sedem pretekárov", která byla zase námětem tohoto muzikálu. V hlavních rolích se představí mistr Evropy v krasobruslení z roku 2008 Tomáš Verner a Ivana Buzková. Terezu Kostkovou uslyšíte v roli vypravěčky.

Více o show Sněhurka na ledě najdete na www.snehurkanalede.cz 

Ceny jsou od 440,- Kč pro držitele průkazu ZTP/P - vozíčkáře a jsou do 990,- Kč. Děti do 4 let nebo do 110 cm výšky mají v doprovodu platícího dospělého vstup zdarma, ovšem bez nároku na sedadlo.

A více o cenách se dozvíte na na stránkách SPORT PARK LIBEREC

Privat Apartma Liberec Vám přeje krásný kulturní zážitek a nabízí ubytování v apartmánech pouhých 8km (10min autem) od Sport Parku. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.