Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

ZOO Liberec

ZOO Liberec

Zdroj: www.vejnar.com/zooliberec
Tygr bílý - Zdroj: www.vejnar.com/zooliberec
ZOO logo

Zoo Liberec se nachází 9 km od našeho ubytování.

Liberecká ZOO je nejstarší zoo v České republice. Je velice známá i ve světě, díky chovu vzácných druhů zvířat z celého světa. V liberecké zoo jsou bílí tygři, kteří jsou mimo jiné i maskoty hokejového týmu v Liberci.

Nachází se zde báječné zázemí pro děti a návštěvníky vůbec. Jsou zde dětské koutky, občerstvovací zařízení. V ZOO můžete spatřit savce (bongo, gepard, gibon bělolící, makak, levhart, lev), ptáky (čimango horský, kakadu molucký), plazy (agama, krokodýl, varan mangrovový), ryby.

V r. 2011 se narodilo spoustu mláďat. Návštěvníci mohou přijít na křest nového přírůstku do zoo. Můžete vidět krmení lachtanů v dopoledních hodinách.

Ti, co podnikají výlet do Liberecké ZOO, si mohou zarezervovat ubytování v Liberci a podniknout mnoho výletů i do okolí Liberce.

 On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz