Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Vyzkoušejte golf v blízkosti Liberce

Golf Machnín

golf Machnín
golf Machnín
golf liberec

 Jste vášnivým hráčem golfu nebo jste začátečníkem? Pokud jste ještě nikdy nedrželi golfovou tyč v ruce, nevíte, oč přicházíte. Přijďte si vyzkoušet golf na golfové hřiště Machnín nedaleko ubytování Liberec.

Tento čím dál více oblíbený sport Vás dostane do relaxace, pocitu spokojenosti a věříme, že Vás bude bavit. Návštěvníci golfového areálu by se na první návštěvě měli seznámit s tím, jak se obléct na golf, jak se chovat na golfu, ozkoušet si golfovou výbavu atd.

Golf si může přijít zahrát každý. Pořádají se turnaje pro firmy, rodiny nebo turnaje pro team building spolupráci. Pro milovníky golfu pravidelně pořádají turnaje a akce. Pro začátečníky v areálu existuje půjčovna vybavení, které si můžete vyzkoušet a tak přijít na to, které Vám padne nejlépe. Návštěvníci z daleka si mohou zarezervovat ubytování v Liberci. 

On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz