Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Výlet do Českého ráje

Výlet do Českého ráje

Pravčická brána
hrad Kost
zámek Sychrov
Trosky

 Český ráj

Český ráj skýtá mnohými krásnými přírodními památkami. Na každém kroku turisté najdou romantické kouty s panenskou přírodou a historickými památkami, které se snoubí se středním tokem řeky Jizery. O jedinečnosti Českého ráje není pochyb. Rozsáhlá pískovcová města a zajímavé skalní útvary uchvátí nejen tuzemské ale i zahraniční návštěvníky, kteří se mohou ubytovat v okolním luxusním ubytování.

 V chráněné krajinné oblasti se rozprostírají rybníky, ve kterých se zrcadlí vrcholky mnohých skalních měst, dále můžete shlédnout hluboká údolí.Přírodní živly vytvořily ze skal sochařské umění, které dalo pískovcovým skalám mnoha podob a zajímavých útvarů, nad kterými zůstává rozum stát.Do Českého ráje patří neméně i historie a spousta památek. V regionu Českého ráje jsou stopy po nejstarším pravěkém osídlení. Významnou roli zde hraje vyhlášená oblast Klokočských skal, Prachovské skály a údolí Plakánek u hradu Kost.

Hrad Trosky je dominantou, kterou nezapomeňte navštívit, svoji túru okořeňte i prohlídkou hradu Kost nebo majestátního zámku Sychrov.

Mnozí návštěvníci vyhledávají aktivní turistiku např. na kole nebo adrenalinové sporty. V okolí si mohou vybít energii na raftech, na lezeckých drahách, či v koňském sedle. Cyklisté mají možnost využít značené cyklotrasy, které jsou plny středisky k odpočinku.

Návštěvníci Českého ráje mohou využít nabídky četného ubytování např. Dětenice, Jičín, Hrubá Skála a mnoho dalších. 

On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz