Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Úchvatný kout české republiky! Ubytování Liberec

Rozhodli jste se pro dovolenou ve své krásné zemi? Česko má stále, co nabídnout. Objevujte krásy Jizerských a Lužických hor!

 Toužíte se projít po zalesněných kopcích se sytou zelení? Tak to musíte rozhodně zavítat do Liberce, kde na proslulé Ještědské rozhledně můžete obdivovat tento nádherný kraj se všemi jeho přírodními skvosty.  

A pokud se rozhlížíte po levném a luxusním ubytování, tak Privat Apartma Ulrych Vás rozhodně nezklame – ubytování Liberec. Zde nabízejí pohodlné ubytování s komfortem, na jaký jste doma zvyklí.  Zahrada, gril, parkování v uzamčeném prostoru – zdarma. Saunu a snídani si musíte zaplatit, ale internet a Wifi přístup je taktéž zdarma. Zatímco si budete grilovat nějakou pochoutku, Vaše děti se mohou jít pomazlit s králičky, a potom vyrazíte na procházku po okolí. Na kole nebo pěšky? Hrad Housku, hrad Tolštejn, zámek Lemberk, Bozkovské jeskyně nesmíte minout.

První dochované zprávy o Liberci pocházejí z roku 1352, ale až v 16. století si zde místní lidé postavili první zděnou stavbu  - chrám svatého Antonína, a poté se zaskvěl vedle panského dvoru i zámek. Klasicistní zámek můžete obdivovat v centru Liberce. Nádherný je i Liebiegův zámeček nebo Valdštejnské roubené domky.  

 V těchto parních dnech zajisté využijete koupání v Aquaparku Babylon nebo v městském bazénu v Liberci. A pokud máte zájem o přírodní koupání, tak nedaleko Liberce se nalézá přehrada na Fojtském potoce, která má rozlohu 7 hektarů s hloubkou 11 metrů. Pozor! Část pláže je vyhrazena nudistům, ale i rybářům.  

V neděli se nedělá, ale chodí do kostela. Impozantní kostel svatého Antonína Velikého a kapucínský kostel svaté Maří Magdalény je Vám k dispozici. Ještě váháte? Ubytování Liberec! Děti mohou skotačit v DINOPARKU s  prehistorickým pralesem nebo v ZOO.  Nesmíte zapomenout navštívit Severočeské muzeum v Liberci, kde se v letních dnech konají parádní akce včetně specializované výstavy v oblastní galerii.

Privat Apartma Ulrych - ubytování Liberec! Online rezervace – 3% sleva.

On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz