Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Ubytování Liberec, Krásné místo s působivou histor

Rozhodli jste se vydat po stopách našich předků? Tak to musíte rozhodně zavítat do libereckého kraje. V minulosti tuto osadu Rudolf II. v roce 1577 povýšil na město.

Město Liberec, které díky rozmachu textilní výroby se stalo v 19. století druhým největším městem v Čechách. Narodili se zde i významné osobnosti – František Xaver Šalda, proslulý literární kritik, prozaik, básník a jednomu libereckému krejčímu, vlastenci a ochotníku se tady narodil tolik lidmi zbožňovaný komik a herec Vlasta Burian.

To musíte zažít, to musíte vidět – ubytování Liberec. Do tohoto úchvatného kraje Vás srdečně zve Privat Apartma Ulrych. Luxusní apartmán pro šest osob je moderně vybavený a Vy tak můžete prožít nádhernou dovolenou ve stínu krásných Jizerských a Lužických hor. Auto Vám na noc zamknou, máte zdarma k dispozici zahradu s grilem, kde se Vaše děti mohou pomazlit s domácími králičky. Co víc! Zdarma máte internet (WiFi přístup), veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu. Za poplatek je pouze sauna a snídaně.

Tady to žije, tady se rozhodně nudit nebudete. Privat Apartma Ulrych se nachází na předměstí Liberce 5 km od centra města. Příjemně Vás potěší malebná krajina, a pokud milujete jízdu na kole – vede Machnínem cyklostezka kolem Liberce. Milovníci turistiky si mohou vyšlápnout do nedalekého Kryštofova údolí, kde objeví spoustu zachovalých staveb.
 
Děti pošlete s tatínkem do DINOPARKU nebo Aquaparku, a Vy si v klidu můžete jít prohlédnout okolní hrady a zámky -  uchvátí Vás zámek Frýdlant, gotický hrad Grabštejn nebo hrad Houska založený Přemyslem Otakarem II., působivý je i zámek Hrubý Rohozec nebo zámek Lemberk a skvostný zámek Sychrov. Je toho k vidění víc, mnohem víc. Stačí navštívit rozhlednu Rašovk nebo Lidové sady a uvidíte sami.

Do těchto nádherných končin se budete rádi vracet - Vaše ubytování Liberec.

On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz