Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Ubytování Liberec! Jedině Privat Apartma Ulrych

Kde míří Češi letos na dovolenou? Do libereckého kraje, kde touží obdivovat Jizerské a Lužické hory, které se pyšně tyčí nad okolní krajinou.

 Kde míří Češi letos na dovolenou? Do libereckého kraje, kde touží obdivovat Jizerské a Lužické hory, které se pyšně tyčí nad okolní krajinou. Liberec – město s bohatou historií, obklopené hrady a zámky patří mezi 8 velkoměst České republiky, přirozené centrum Euroregionu Nisa.

Ubytování Liberec - Privat Apartma Ulrych. To je skvělá volba, pokud se chystáte na dovolenou s dětmi. Tento rodinný apartmán nabízí komfortní ubytování až pro šest osob. Lednice, SAT-TV, koupelna, sprchovací koutem a WC s bidetem. Parkovaní zdarma, pobyt na zahradě s grilem zdarma. Do třetice - internet a Wifi přístup je samozřejmě taky zdarma. Bonus – mazlení s králičky. Za poplatek máte jen saunu a snídani.

A co víc! Pokud si objednáte, pobyt v apartmánu Ulrych přes internet, máte nejen 3% slevu, ale můžete si zde objednat vstupenky do Aquaparku, lunaparku a iqparku Babylon o 12% levněji.  Ubytování Liberec – sny se plní!

Kudy z nudy? Na vrchol Ještěd, kde stojí hotel a televizní vysílač. Kdo by neslyšel o této stavbě ve tvaru rotačního hyperboloidu? Míříme do kostela sv. Antonína Velikého na Sokolovské náměstí, který se pyšní až 70 metrů vysokou věží. Se zájmem si turisté prohlížejí i Valdštejnské domky na Větrné uličce - nejstarší památka v tomto městě.

Nejčastěji navštěvovaná místa! ZOO Liberec – nejstarší zoologická zahrada u nás. Botanická zahrada Liberec – byla založena v roce 1876 a pyšní se mnohými nej. Pozor na masožravé rostliny. Severočeské muzeum v Liberci – ukázka zajímavých stavebních slohů. Městské lázně – tato vznešená budova se konečně dočkala rekonstrukce a přestěhují se do ní galerie.

A pokud září a pálí slunce jako o život, míří místní lidé včetně turistů do Aquaparku Babylon, do městského bazénu nebo si zajedou nedaleko Liberce na přehradu na Fojtském potoce. Přijdou si zde na své nudisté i rybáři a hlavně milovníci skvostného koupání.   

Kdo nenavštíví Liberec, jakoby nežil - Vaše ubytování Liberec!

On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz