Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Nebojte, Liberec je pro sport místo jako stvořené. Nachází se zde velké množství nejrůznějších sportovních areálu, v nichž si můžete ověřit svůj sportovní talent.

Během zimních měsíců je zde samozřejmě sportem číslo jedna lyžování, a to jak sjezdové, tak běžecké. Pokud patříte mezi milovníky tohoto sportu, pak vyrazte do známého Ski areálu Ještěd, kde kromě dokonale připravených sjezdovek nabízí také Liberec ubytování pro turisty.

Mezi větší sportovní areály patří Sport Park Liberec, který využijete pro změnu v letních měsících. Jedná se o areál, v němž si zahrajte buďto tenis na antuce nebo plážový volejbal. Celkem Sport Park disponuje 3 tenisovými kurty a jedním kurtem právě na oblíbený plážový volejbal.

Teď se ještě jednou vrátíme do Ski areálu Ještěd, tentokrát ale v rámci jeho letního využití. Od května do října totiž slouží sjezdovka s názvem Skalka jako Bike park, kde se můžete dosyta vyřádit na svém dvoukolovém miláčkovi. Jde se o park se středně těžkou obtížností. Narazíte tady na dřevěné i hliněné překážky.

A nyní také něco čistě pro ženy. Pokud dostanete chuť na aerobik či byste rádi absolvovali jiné cvičení, pak zamiřte do Pražské ulice, kde se nachází Aerobic studio Endorfin Liberec, jenž ženám nabízí lekce kvalitního cvičení za dostupné ceny. Lze tady vyzkoušet například dance aerobic, kickbox aerobic, kondiční cvičení pro ženy, interval aerobic, kardio aerobic nebo bodytoning.

Na závěr samozřejmě nesmíme zapomenout na jedno z největších zábavních středisek ve střední Evropě, kterým je Centrum Babylon Liberec, kde se vyřádíte ve zdejším aquaparku nebo si zde třeba na odreagování zahrajete bowling.

On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz