Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Privat Apartma Ulrych

ubytování Liberec! Komfort zaručen

 Suchozemci milují dovolenou u moře, ale naše krásná zem také nabízí spoustu skvostných míst k odpočinku. Moře je krásné a neodolatelné, ale procházka po libereckém kraji, taky zanechá ve Vaši dušičce nesmazatelnou stopu úžasného prožitku. Objevujte spolu s námi půvabná zákoutí ve vlastní domovině - Liberec. Toto město se v letních dnech skloňuje ve všech pádech, neboť má turistům mnoho, co nabídnout.

Privat Apartma Ulrych –  ubytování v Liberci. Tady musíme začít. Toužíte poznávat krásy liberecké přírody? Tak to se musíte rozhodně ubytovat v tomto komfortním rodinném apartmánu, který poskytuje pohodlné ubytování až pro šest osob. Sprchový kout, umyvadlo, bidet a WC – samozřejmost.  Za drobný poplatek máte k dispozici saunu a snídani. Oceníte pěknou zahradu s grilem, internet a Wifi přístup zdarma. Parkování máte taktéž zdarma, auta turistů stojí v uzamčeném prostoru. A pokud trávíte dovolenou s dětmi, zajisté ocení možnost se pomazlit s domácími králičky.  

Apartmán Ulrych se nalézá na klidném místě, kde Váz zcela uhrane pohled na Jizerské a Lužické hory na úpatí Ještědského hřebene. Milujete cykloturistiku? Tak to zajisté rádi využijete cyklostezku, která vede Machnínem blízko ubytování Liberec. Jsou zde i další cyklostezky. Šlápněte do pedálu a pokoříte hrad Housku, hrad Tolštejn, gotický hrad Grabštejn, zámek Lemberk nebo si můžete omrknout Bozkovské jeskyně.

A pokud toužíte oslnit svoje ratolesti, tak je rozhodně musíte dovést do DINOPARKU v centru města. Děti budou nadšené - 4D kino, panoramatické promítání původního filmu s ohromnými efekty, prehistorický prales, kde prší, dětské paleontologické hřiště s ostatky dinosaurů a další zajímavosti.

Je rozhodnuto - ubytování Liberec. Při objednávce přes internet sleva 3%! 

On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz