Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Přijeďte navštívit Babylon Liberec

Přijedete navštívit Babylon Liberec

Babylon
Babylon
Babylon
Babylon

 BABYLON LIBEREC

Přijeďte se podívat do jedinečného zábavního a multifunkčního komplexu v Liberci!

Zažijte spoustu zábavy, přijďte si zaplavat, povozit se na kolotoči či posedět v jedné ze skvělých kaváren, které se v Babylonu Liberec nachází.Plocha 30 000 m2 Vám nabízí kryté Nákupní městečko, Wellness centrum, IQ park, Aquapark, Lunapark, Bowling, Laser game, Labyrint, Hotel Babylon, kongresové sály pro Vaše schůze, výstavní prostory a spousty dalších služeb.Pro návštěvníky zdaleka doporučuji rezervovat ubytování Liberec. 

AQUAPARK 

Místní Aquapark je nazýván Vodním rájem ve stylu řeckých lázní. Zde si přijdou na své všechny věkové kategorie (děti, milenci, manželé, babičky, dědové).

Komplex obsahuje vybavení: dva sály s bazény, tobogány a skluzavky, jeskyně s akváriem, whirpooly, vodní a podvodní masáže, saunu, brouzdaliště, bar s občerstvením a další.

Návštěvníci zdaleka si mohou objednat rodinný balíček na celý den a poté si odpočinout v ubytování Liberec. 

IQ PARK

 Pokud chcete zažít zábavu a nabýt dalšího sebevzdělání je pro Vás IQ park to pravé ořechové. Centrum IQ park má pro veřejnost otevřeno neomezeně včetně svátků. Můžete si tedy sami nebo se svými dětmi vyzkoušet mnoho fyzikálních zákonů, rotující válec, vodní hrátky a v první podlaží expozice se nachází zrcadlový labyrint. 

LUNAPARK

  Zastřešený zábavní areál pro celou rodinu s celoročním provozem. Vaše děti se zde vybijí na kolotočích, skákacích atrakcích, trampolínách, houpačkách prolézačkách, autodromu a na spousty dalších atrakcích. Návštěvníci zde mohou využít občerstvení a celodenního pobytu se vstupném bez časového omezení. 

NOVINKY

Babylon zve na Vánoční trhy s třebechovickým Betlém. Neváhejte a přijeďte se ubytovat do Liberce a prohlédnout jeho krásy i v zimě!

 

Přijďte přivítat Nový rok na Silvestrovskou párty. V klubu se bude do rána tančit a pít. V nabídce je i neomezená konzumace jídla, pití i zábavy. Párty bude probíhat v prostorách Lunaparku a v celých společenských místnostech v centru Babylonu.

 

On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz