Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Povídání o Jizerských horách

Povídání o Jizerských horách

Smrk
Černá Studnice
krajina
výhled

 Jizerské hory

Jizerské hory jsou nejsevernějším pohořím v Čechách, které zasahuje i na stranu Polska a sousedí se známými Krkonošemi. Oblast tzv. „Jizerky“ oplývá krásou a láká návštěvníky za každého ročního období. Na svou si zde přijdou milovníci pěší turistiky, kteří mohou za krásného počasí vystoupat na nespočet rozhleden, které jsou v chráněné krajinné oblasti vybudovány. Neznámější z rozhleden jsou např. Černá Studnice, Bramberk, Královka nebo nejnovější rozhledna, která sídlí na nejvyšším vrcholu Smrk (1124 m), který dává návštěvníkům mimořádný výhled na obzor. Turisté po svých toulkách narazí na více krásných míst, které se nachází v této chráněné krajinné oblasti.

V zimě si přijdou na své lyžaři, kteří mohou navštívit mnoho běžkařských stezek (Jizerská magistrála) a sjezdových terénů. Dále mohou uskutečnit víkendové pobyty na některých horských chatách (Jizerka, Hubert, Smědava atd.). 

V letním období jsou Jizerské hory navštěvovány zejména cyklisty využívajíce cyklistické stezky po hřebenech hor se spoustami příjemných přírodních zastávek. Pro dobrodruhy, kteří chtějí zažít jistou dávku adrenalinu je oblast Janova to pravé. Bobová dráha nabízí zážitek pro celou rodinu i s malými dětmi. Návštěvníci si dále mohou v okolí zkusit snowtubing či ski- jöring.

Za ošklivého počasí se můžete podívat do blízkého Liberce, který nabízí nespočet služeb a zábavy.Můžete se zde ubytovat ve skvělých ubytovacích komplexech a hotelech za průměrné ceny.  Rodiny častokrát zavítají do známého Babylonu, kde je široký výběr zábavy a seberealizace pro děti i dospělé (Lunapark, IQpark,Aquapark, nákupní městečko, kavárny, wellness atd.). Za hezkého počasí se podívejte do ZOO Liberec nebo do Botanické s pozoruhodnými rostlinami ze všech koutů světa.

 

On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz