Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec je od našich apartmánů vzdálena pouhých cca 8 km

Do České republiky se opět vrací světoznámá taneční skupina LORD OF THE DANCE – Created by Michael Flatley. Tato show si po celém světě získala na tísíce nadšených diváků. Od první návštěvy tohoto souboru v našem státě uplynulo již více jak deset roků.

Kromě nových kostýmů se skupina tentokrát představí i s novou choreografii, LED projekcí a novou lepší scénou. Nejen vracející se diváci se tak mohou těšit na nezapomenutelný zážitek. Krásný pohádkový příběh Dobra a Zla se však nemění. Perfektní výkony desítek tanečníků a tanečnic v nádherných tanečních seskupeních tento irský soubor proslavily v širém světě.

Už osmnáctou sezonu show Lord of the Dance slaví úspěch všude po světě. U nás byli poprvé před jedenácti lety v roce 2003 a tenkrát vyprodali dvakrát arénu v Praze. v letech 2004 a 2005 absolvovali úspěšné turné pro celé ČR. Od roku 2008 Lord of the Dance opět plní arény nejen v naší republice, ale i na Slovensku.

Do TipSport arény v Liberci, kde tato taneční skupina  vystupuje 26.02.2014 ve 20:00hod. se od našeho  ubytování Liberec dostanete autem za 10 min nebo i MHD Liberec.

Zdroj informací: http://www.sportparkliberec.cz/

DALŠÍ  INFORMACE:

Pořadatel: Šimmi AG

Datum a čas konání: 26.2.2014 20:00 hod.

Místo konání: Tipsport arena Liberec
On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz