Logo Wifi zdarma
Čeština Němčina Angličtina Polština Holandština

Hrad Houska

Navštivte hrad Houska

Hrad Houska
Hrad Houska
Hrad Houska

Tajemný hrad Houska leží na severu Čech v obci Blatce. Tento hrad je otevřen široké teprve od roku 1999. Návštěvníci, kteří jsou ubytováni v Liberci, si mohou naplánovat celodenní výlet.

Mnoho návštěvníků sem přitahuje tajemno, které ze zdí hradu sálá. Na prohlídce můžete vidět bránu do pekla či stroj času, který pravděpodobně nalezl Mácha. Hradem jak zvenčí, tak i uvnitř prochází skála, což je u hradu ojedinělá věc. Hrad je navštěvován také kvůli pořádání mnoha koncertů a hudebních akcí díky výborné akustice na nádvoří.

V okolí hradu se rozprostírá nádherná příroda, která láká jak k cykloturistice tak k pěší. K hradu se také váže mnoho pověstí, které nahánějí strach a vedou k zamyšlení. Např. Pověst o Černokněžníkovi nebo o Bráně do Pekla. Ať už na Housce peklo bylo či nikoliv, při vaší návštěvě možná na pár čertů narazíte. Hrad se stal místem kostýmů, rejů, jarmarků, šermířů, tance a řemesel.Houska ukrývá ještě další překvapení. Nedávno byla objevena tajná místnost, o které nikde nebyla zmínka. Možná i proto, že hrad dokáže neustále překvapovat a zaujímat jak laickou, tak i odbornou veřejnost, se na něj návštěvníci se zvláštním pocitem v srdci neustále a rádi vracejí. Návštěvníci z daleka si mohou zarezervovat ubytování Liberec a navštívit další hrady a zámky v okolí, též zajít do nádherné přírody a poznat Liberecký kraj. 

On-line rezervace
      sleva od 3%

Akce v Liberci

Vojta Dyk & B-Side band

08.10. 2014 Vojtěch Dyk v Liberci

Lord Of the Dance 2014

TipSport aréna Liberec - Lord Of the Dance

Flóra a Fauna v Liberci

Zoologická zahrada byla založena v roce 1919 a dnes se rozprostírá na 13 ha. Délka prohlídkového okruhu trvá zhruba 2 kilometry. ..

Sportovní víkend na Liberecku

Přijeli jste do Liberce či jeho okolí na dovolenou a chtěli byste zde zažít trochu té sportovní aktivity a ne jen neustále lenošit?

Rozhledny a vyhlídky na Liberecku

Máte rádi ten pocit, když po náročné cestě po schodech konečně vystoupáte na vršek rozhledny a spatříte ten neopakovatelný výhled do okolní krajiny?

Archív akcí
Liberec panorama
Webkamery
Liberec výlety
a naše Tipy

Kontakty

info@ubytovani-liberec-apartma.cz
+420 603 278 598
+420 482 731 877
Můj skype status
www.ubytovani-liberec-apartma.cz

Parteři webu Odkazy


Ubytování v apartmánech v Liberci nabízíme za dobrou cenu. Píšeme o akcích v Liberci, vybíráme pěkné výlety po Liberecku. Vše pro Vaši spokojenost. Ve speciálních ubytovacích termínech nabízíme Last Moment - levné ubytování Liberec.
Správu webových stránek zajišťuje Webio.eu

NAVRCHOLU.cz